ROD Pionier w Choszcznie

tel.: 797-116-580

e-mail: pionier.choszczno@ogrodyrod.pl

Wyjaśnienie

 

        Szanowni Państwo, w związku z docierającymi do nas informacjami o rzekomym budowaniu nowej siedziby dla Zarządu ROD, wyjaśniamy, iż są to informacje nieprawdziwe.

         Zgodnie z Planem Pracy na 2019 rok przygotowanym i podanym do Państwa wiadomości na Walnym Zebraniu sprawozdawczo wyborczym, które miało miejsce w kwietniu tego roku informujemy, że planowana inwestycja odnośnie biura zarządu dotyczy jedynie remontu jednego z pomieszczeń w Domu Działkowca. Zgodnie z postanowieniami statutu ROD w/w remont został przegłosowany przez działkowców i zatwierdzony uchwałą Walnego Zebrania 2019. Realizacja tej inwestycji jest w toku.

Planowany remont dotyczy przystosowania pomieszczenia na biuro Zarządu i Komisji Rewizyjnej w którym możliwa będzie praca także w sezonie jesienno zimowym. W Domu Działkowca nie ma ogrzewania, od jesieni do wiosny zakręcona jest woda w związku  czym m.in. korzystanie z toalet jest niemożliwe. Większość ścian jest z cienkiej płyty, które w zimie przemarzają. Trudno tu o godne warunki pracy biurowej.

Podsumowując, informacja o rzekomym budowaniu zupełnie nowej siedziby dla Zarządu jest nieprawdziwa. Tak samo nieprawdziwa jest podawana kwota całkowita remontu w wysokości 35 000,00 zł, gdyż przeprowadzenie remontu jednego pomieszczenia nie wymaga zatrudnienia kierownika nadzoru oraz kierownika budowy - co niektórzy sugerują innym działkowcom. Wiele prac z zaplanowanego remontu zostanie wykonana systemem gospodarczym.

Osoby które rozgłaszają powyższe nieprawdziwe informacje działają na szkodę Ogrodu.

 

Zarząd ROD Pionier w Choszcznie 

 

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem